26 Eylül 2011 Pazartesi

Nerde O Eski Mecnun??

Nerde ooo eski leyla mecnunlar ..Nerde o eski aşklar nerde o eski sadakatli aşklar diyerek başlıyorum postuma aslında bu yazıyı yazmamdaki amaç skandala dikkat çekmek istiyorum ne günlere kaldık..
Nerde o eski leyla nerde o eski mecnun.....Kadına şiddetin durmadan arttığ günümüzde toplumun en duyarlı en hashas  sanatçı denilen  Bu insanların böyle örnek olması çok acı..İnsanın içini acıtıyor ..Hani sanatcı duygusal hashas olurdu...

Ekranların beğenilen dizisinin setinde olay çıktı. Yapımcı da oyuncular da şokta!
Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre Leyla ile Mecnun dizisindeki Leyla'yı rol arkadaşı Ushan Çakır dövdü. Genç oyuncu Ezgi Asaroğlu darp raporu aldı.Leyla rolünü canlandıran Ezgi Asaroğlu'nu Mecnun'un can düşmanı zengin ve şımarık çocuk Arda rolünü canlandıran Ushan Çakır dövdü. İddiaya göre olay şöyle gelişti:
KAFASINI KALDIRIMA ÇARPTI
Ushan Çakır ve Ezgi Asaroğlu sette tartışmaya başladı. Bir anda Çakır, Asaroğlu'nun gırtlağını sıktı ve saçlarından sürükledi.
Olaya şahit olanların anlattığına göre Ushan, güzel oyuncunun gırtlağını sıkarken Asaroğlu nefes alamadı ve dili dışarı çıktı. Bu arada yaşanan arbadede genç kadın kaldırıma kafasını çarptı. Korkunç olayın ardından Ezgi Asaroğlu'nun darp raporu aldığı da belirtildi.
Oyuncu Ushan Çakır'ın daha önce aynı dizide rol alan Beste Bereket ile aşk yaşadığı öğrenildi. Kavganın da Ezgi Asaroğlu'nun, Beste Bereket'e Çakır hakkında bir şeyler söylemesinden kaynaklandığı iddia edildi.
Sevgiler..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder